Hakkımızda

BROOS Design Group endüstriyel ürün tasarımı, iç mimari ve mühendislik çözümlerinde 25 yılı aşkın uluslararası iş deneyimini hizmetinize sunarken, hedefleriniz doğrultusunda projeleri hayata geçirir.

Marka değerini yükseltmek için nitelikli tasarım önemli bir etkendir. Ekibimizle gerçekleştirilecek çalıştaylarda pazar analizleri incelenip ürün konumu belirlenerek, etkin tasarım süreci başlatılır. Doğru şekilde tanımlanmış ürün, fonksiyonel BROOS Design Group tasarımlarıyla yenilikçi bir kimlik kazanır. Böylece bünyesinde değer barındıran ürünler ve zaman geçirmekten keyif alınacak mekanlar tüketicilerin kullanımına sunulur.

Antik Yunandaki ismi AMBROSIOS’dur. İngilizce karşılığı IMMORTAL, Türkçe karşılığı ise EBEDİYYEN VE SONSUZ olarak kullanılır. Dutch dilinde bu kelime AMBROOS diye yazılır ve halk dilinde kısaltılarak BROOS diye kullanılır.


Kenan Erdinç

Lise öğrenimini Ankara Kocatepe Mimar Kemal'de tamamladıktan sonra, 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümümü bitirmiş, 2002 yılında İç Mimari yüksek lisansını tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca tasarımcı ve iç mimar olarak sanayinin bir çok sektörünün çeşitli kademelerinde görev almıştır.

2015 yılından itibaren kurmuş olduğu Amsterdam Merkezli HORECAM BV’de İç Mimari faaliyetlerini, Bursa merkezli BROOS DG şirketinde ise Endüstriyel Tasarım faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • 1990-2000 Arçelik / Uzman Tasarımcı
  • 2001-2002 Domsan Mobilya / Marka Danışmanı
  • 2001-2002 ODTÜ / Yarı zamanlı Öğretim Görevlisi
  • 2001-2009 MAN - Neoplan AG / Tasarım Müdürü
  • 2009-2013 Brusa Seating / Ar-Ge Müdürü
  • 2013-2016 Pilot Seating / Teknik Müdür

Ekip

KENAN ERDİNÇ
Endüstriyel Tasarım

FIRAT ANT
Endüstriyel Tasarım

KADİR BİÇER
İç Mimarlık

SELİM KOÇAK
Trim Parça Tasarım

CENK SEMERCİOĞLU
Mekanik Tasarım

BURAK UNAN
Proje Planlama

TUBA OKAT
Grafik Tasarım

NURKAN ÖRÇÜN
Basın Yayın ve Pazar Araştırma


İş Ortakları


Ödüller


Referanslar