Haberler

IMMIB 2022

IMMIB 2022 Metal ve Plastik ürünler Yarışmasında jüri değerlendirme kurulu üyesi olarak görev aldık.

Kent Mobilyaları Tasarım Yarışması

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Kent Mobilyaları Tasarım Yarışmasında danışman jüri üyesi olarak görev aldık.

Tasarımlarımız Bumatech Fuarında

Bekamak için tasarladığımız 570XS ve 100XS ürünler, Almanya ve Polonya fuarlarından sonra Bursa BUMATECH fuarında Türkiye pazarına tanıtıldı.

17. Kalite ve Başarı Sempozyumu

KalDer’in organize ettiği 17. Kalite ve Başarı sempozyumu ‘’ Gelecek Elimizde’’ sloganı ile başladı. Sempozyumda geleceğin teknolojileri, yapay zekâ, robotik sistemler, evrensel ve yaşamsal değişiklikler ile Endüstri 4.0 hakkında konusunda uzman konuşmacıların değerlendirmeleri ve tespitleri üzerine konferanslar düzenlendi.

EkoHaber Köşe Yazıları

Bursa'nın haftalık ekonomi gazetesi EkoHaber'de, tasarım ve teknoloji konularında Kenan Erdinç'in köşe yazıları yayınlanmaya başladı. Tüm yazılara ulaşmak için linke tıklayın.

Mekan Dekorasyon ve Mimarlık Dergisi

Tasarımda geçmiş ve geleceğe yönelik konuların da konuşulduğu, Aise Amet ile söyleşi Mekan Dergisinin 73. sayısında yayınlandı. Söyleşiyi okumak için linke tıklayın.

Design Week Turkey

Tasarım Haftası etkinliklerinde ekip olarak yer alındı.

Medipol Üniversitesi Tasarım Günü

Medipol Üniversitesi 2. sınıf interdisipliner stüdyo öğrencilerine otobüs iç-dış tasarımı konularında bilgi ve tecrübelerimizi aktardık.

International Business Day 2016

Hollanda'nın başkanlığında Studio's Aalsmeer'de gerçekleştirildi. Hollanda, Çin, Brezilya ve Türkiye'nin katılımı ile gerçekleştirilen Business Day'de Kenan Erdinç üretim sektöründe global markalaşma, yenilikçi yaklaşımlar ve pazarda rekabet stratejileri konularında Türkiye adına konuşmacı olarak yer aldı.

Capital Dergisi 2015/9

Dünya çapında isim yapan endüstriyel tasarımcıların öykülerinin derlendiği ve bunlardan en önemli 25 ismin ortaya konulduğu sayıda, Kenan Erdinç'in çalışmalarına yer verildi.

20. Ulusal Ergonomi Kongresi

Congresium Ankara'da düzenlenen ve konuşmacı olarak katıldığı 20. Ulusal Ergonomi Kongresinde Kenan Erdinç, ürün tasarımı ve yeni ürün geliştirmede ergonominin önemini anlattı.

Design Turkey Seçici Kurul

2008 yılında verilen tasarım ödüllerinde seçici kurul içinde görev almıştır.

Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi

Ödüllü MAN otobüsleri Endüstriyel Tasarım Sanal müzesi arşivindeki yerini aldı.